Швейцарія вперше в своїй історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу

Збірна Швейцарії з футболу вперше в своїй історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи, обігравши в 1/8 діючих чемпіонів світу команду Франції.

Швейцарія зуміла відігратися з рахунку 1: 3 в кінці матчу. Основний час закінчився нічийним рахунком 3: 3. У додатковий час команди голів не забили.

У серії пенальті Швейцарії перемогла Францію з рахунком 5: 4 і вийшла в чвертьфінал на збірну Іспанії.

Крім того, Швейцарія вперше за 67 років вийшла у чвертьфінал такого турніру. В останній раз вони добиралися до чвертьфіналу ЧС в 1954 році.

Нападаючий збірної Франції з футболу Кіліан Мбаппе попросив вибачення у вболівальників за поразку команди в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 зі збірною Швейцарії.