Аргентина обіграла Бразилію і стала володарем Кубка Америки

Збірна Аргентини здобула перемогу в фінальному матчі Кубка Америки – 2021 проти Бразилії (1: 0).

Рахунок в матчі на 22-й хвилині відкрив аргентинець Анхель Ді Марія. Цей гол залишився єдиним забитим у фінальному протистоянні. Збірна Аргентини виграла свій 15-й Кубок Америки. Для аргентинців це перше чемпіонство на турнірі з 1993 року.

Збірна Аргентини зайняла перше місце в групі A, набравши десять очок. Аргентинці зіграли внічию з Чилі (1: 1), а також обіграли Уругвай (1: 0), Парагвай (1: 0) і Болівію (4: 1). В 1/4 фіналу аргентинська команда обіграла Еквадор (3: 0), а в півфінальному матчі здобули перемогу над Колумбією в серії пенальті (1: 1, 3: 2 пен.).

Бразилія набрала десять очок на груповому етапі, розташувавшись на першій сходинці групи B. Бразильська команда обіграла Чилі (3: 0), Перу (4: 0), Колумбію (2: 1) і зіграла внічию з Еквадором (1: 1). У чвертьфіналі бразильці здобули перемогу над Чилі (1: 0), а в півфінальному матчі обіграли Перу (1: 0).