Англія обіграла Україну з рахунком 4: 0 і вийшла в півфінал Євро-2020

Англійці з рахунком 4: 0 розгромили команду України в чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу. Зустріч проходила в Римі. Дубль зробив Гаррі Кейн. При чому перший м’яч в сітку противника він забив вже на 4-й хвилині зустрічі. Також відзначилися Гаррі Магуайр і Джордан Хендерсон.

Для Хендерсона цей м’яч став першим за збірну Англії. Хоча гравець виходив на поле у ​​складі національної команди вже в 62-й раз.

Збірна Англії продовжила “суху” серію на цьому чемпіонаті Європи. Футболісти з Туманного Альбіону не пропустили ще жодного м’яча. На груповому етапі вони обіграли чехів і хорватів. В обох матчах був рахунок 1: 0. А в битві зі збірною Шотландії рахунок так і не було відкрито. В 1/8 фіналу англійці вибили німців, зустріч закінчилася з рахунком 2: 0.

Таким чином визначилися всі півфіналісти Євро-2020. Англійці зійдуться з командою Данії. 7 липня. А днем ​​раніше італійці зустрінуться з іспанцями.

Обидві півфінальні зустрічі, а також фінал 11 липня пройдуть на стадіоні “Уемблі” в Лондоні.