Зеленський призначив 54 суддів в обласних та районних судових інстанціях

Відповідні укази Глава держави підписав 14 січня, пише Ліга.

Президент Указом від 14 січня 2020 року № 8/2020 призначив на посаду судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області ГОЛОСЕНІНУ Тетяну Василівну.

Цього ж дня Указом № 7/2020 В. Зеленський призначив у місцевих загальних судах на посади:

судді Ладижинського міського суду Вінницької області

КОРНІЄНКА Олександра Миколайовича;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області

ЯСЕЛЬСЬКОГО Ігоря Віталійовича;

судді Любомльського районного суду Волинської області

ГАЙДУК Аллу Леонтіївну;

судді Старовижівського районного суду Волинської області

ХАВРОНУ Оксану Йосипівну;

судді Першотравенського міського суду Дніпропетровської області

ДЕМИДЕНКА Степана Миколайовича;

судді Солонянського районного суду Дніпропетровської області

ЩЕРБИНУ Наталію Олександрівну;

судді Юр’ївського районного суду Дніпропетровської області

ГАЙДАР Ірину Олександрівну;

суддів Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області:

ЄВТУШЕНКА Олексія Івановича,

КОВТУН Наталію Григорівну,

ХОМІНІЧ Світлану Володимирівну;

судді Олександрівського районного суду Донецької області

ПОПОВИЧА Ігоря Анатолійовича;

суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області:

АДАМОВУ Тетяну Сергіївну,

ЩЕРБІНУ Артема Валентиновича;

судді Чуднівського районного суду Житомирської області

ЛЕСЬКА Максима Олександровича;

суддів Богунського районного суду міста Житомира:

ЄРИГІНУ Інну Михайлівну,

ПАНЧЕНКО Галину Вікторівну;

суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області:

САРАЙ Аллу Іванівну,

СТЕФАНИШИН Маріанну Миколаївну;

судді Куйбишевського районного суду Запорізької області

СОЛОДОВНІКОВА Романа Сергійовича;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області

СМЕТАНІНУ Аліну Валеріївну;

судді Оріхівського районного суду Запорізької області

МІНАЄВА Михайла Миколайовича;

судді Приазовського районного суду Запорізької області

ДІДЕНКА Євгена Володимировича;

судді Токмацького районного суду Запорізької області

ПОГРІБНУ Ольгу Миколаївну;

судді Чернігівського районного суду Запорізької області

ПОКОПЦЕВУ Діну Олександрівну;

судді Заводського районного суду міста Запоріжжя

ШАЛПЕГІНУ Ольгу Леонідівну;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя

ШАЛАГІНОВУ Анастасію Володимирівну;

судді Фастівського міськрайонного суду Київської області

ПИТЕЛЬ-ТЬОЛУШКІНУ Вікторію Леонідівну;

судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області

СОРОКІНУ Оксану Олександрівну;

судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області

БЕРДНІКОВУ Галину Володимирівну;

судді Новомиргородського районного суду Кіровоградської області

ЛЕЩЕНКО Олену Василівну;

судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області

БУГАЙЧЕНКО Тетяну Анатоліївну;

судді Лисичанського міського суду Луганської області

СТАРІКОВУ Марину Михайлівну;

судді Старобільського районного суду Луганської області

ФОРОЩУКА Олександра Віталійовича;

суддів Сколівського районного суду Львівської області:

КУРНИЦЬКУ Вікторію Ярославівну,

ЯСІНСЬКОГО Юрія Євгенійовича;

судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області

ФОРТУНУ Тетяну Юріївну;

судді Роздільнянського районного суду Одеської області

ГРИНЧАК Світлану Іванівну;

судді Оржицького районного суду Полтавської області

ГРИШКА Олександра Яковича;

судді Корецького районного суду Рівненської області

КУЛИКА Євгена Володимировича;

судді Ямпільського районного суду Сумської області

САТАРОВУ Олену Вікторівну;

судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

ВОРОБЕЛЬ Наталію Павлівну;

судді Печенізького районного суду Харківської області

ТИМЧЕНКА Анатолія Миколайовича;

судді Білозерського районного суду Херсонської області

БІДНИНУ Ольгу Валеріївну;

судді Каховського міськрайонного суду Херсонської області

БАТОВРІНУ Ірину Геннадіївну;

судді Херсонського міського суду Херсонської області

ЗУБ Ірину Юріївну;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області:

КОВАЛЬ Вікторію Олександрівну,

КОЛІЄВА Сергія Анатолійовича;

судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області

ЦІДИК Аллу Юріївну;

судді Звенигородського районного суду Черкаської області

САКУН Дар’ю Ігорівну;

судді Кіцманського районного суду Чернівецької області

МІНІВ Ольгу Ігорівну;

судді Козелецького районного суду Чернігівської області

АНОХІНА Андрія Миколайовича;

судді Корюківського районного суду Чернігівської області

КАРАПУТУ Олену Олександрівну;

судді Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області

ЧЕПУРКА Владислава Валерійовича.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...