З’явилися подробиці справи знайденого без голови росіянина

З’явилися подробиці справи знайденого без голови жителя Омська Дмитра Федорова.

Про це повідомляє видання NGS55.ru з посиланням на офіційну відповідь транспортного Слідчого комітету. За даними відомства, Федоров стояв поряд з коліями. Відзначається, що машиніст, що наближався до нього, подавав попереджувальні сигнали, однак росіянин не реагував. Коли електричка була зовсім поруч, Федоров нібито ступив під поїзд, і екстрене гальмування, застосоване машиністами, не допомогло уникнути наїзду.

Однак відео, де Федоров кидається під поїзд, відсутнє з огляду на те, що в електричках не встановлюють відеореєстратори. Відео, на якому чоловік йде до шляхів, також немає. Крім того, у відповіді транспортного Слідчого комітету сказано, що слідів наркотиків і алкоголю в крові загиблого не виявлено.

В кінці грудня повідомлялося, що в Омську у залізничних колій знайшли тіло 25-річного Федорова. За кілька днів до смерті він повідомив, що силовики підкинули йому наркотики. Правоохоронні органи розглядали версію про самогубство. Пізніше слідчі заявили, що Федоров загинув під колесами поїзда.

18 грудня 2019 року Федоров опублікував відео з розповіддю про те, що 15 грудня на вулиці до нього підійшли двоє співробітників Росгвардії, які запідозрили його в розповсюдженні наркотиків. Під час огляду один з них своєю рукою заліз в кишеню куртки Федорова і витягнув звідти згорток з речовиною, а з іншого — ще чотири, стверджував Федоров. Він попросив користувачів допомогти в розголосу цієї історії, заявивши, що в такій ситуації може опинитися кожен.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...