YouTube запустить нову підписку Premium Lite

Вона вимикає рекламу і коштує в два рази дешевше.

Компанія Google почала тестувати більш доступну підписку Premium Lite для YouTube. Подробицями про нову послугу поділилося видання The Verge.

Lite-версія підписки дозволяє користувачам переглядати відео без реклами. При цьому вона не містить тих переваг, які включені в ціну стандартної Premium, — доступу до YouTube Music, можливості фонового відтворення і завантаження роликів на пристрій.

Коли Premium Lite з’явиться в країнах СНД, невідомо. За словами журналістів, відеохостинг ухвалить рішення про масштабування на основі відгуків користувачів, що тестують підписку.

Зараз випробувати її можна тільки в Бельгії, Данії, Фінляндії, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії та Швеції. У зазначених країнах Premium Lite коштує € 6,99 на місяць (або еквівалент ціни в місцевій валюті), в той час як повну індивідуальну підписку зі всіма функціями можна придбати за € 11,99.

Раніше відеохостинг YouTube почав тестування можливості донату автору контенту під відеороликом. До цього платформа дозволяла відправляти пожертвування тільки під час прямих трансляцій.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...