«Вирізала дитину з живота своєї жертви»: страту американки скасували через COVID-19

Суд заблокував смертельну кару Лізи Монтгомері, заплановану на грудень, через те, що її адвокати захворіли коронавірусів.

Страта Монтгомері повинна стати першою стратою жінки за останні 70 років. У 2004 році уродженка штату Канзас Ліза Монтгомері заявила родичам і друзям, що народила дитину. Її висловлювання ні у кого не викликало здивування, оскільки жінка дійсно була вагітна.

Однак пізніше з’ясувалося, що на сьомому місяці виношування дитини у неї стався викидень. Монтгомері підшукала в Мережі вагітну дівчину, нею виявилася 23-річна Боббі Джо Стіннет. Ліза зустрілася з нею в її будинку під приводом покупки щеняти, напала на дівчину і задушила її. Потім вирізала дитину з живота своєї жертви. Злочинницю вдалося оперативно затримати. Дитина вижила, а Монтгомері згодом засудили до смертної кари.

Вирок повинні були привести у виконання 8 грудня шляхом введення смертельної ін’єкції в штаті Індіана. Однак дату страти довелося перенести, адвокати Монтгомері захворіли коронавірусом. Суд вирішив, що жінка повинна мати можливість попросити президента США про пом’якшення покарання, тим більше, що у неї для цього є ряд вагомих причин: вона страждає важким психічним захворюванням, в дитинстві пережила інцест і групове зґвалтування. До тих пір, поки захисники жінки не одужають, страту було вирішено не проводити.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...