Вчені в Австралії називають нові види тварин іменами героїв Marvel

Вчені федерального урядового агентства CSIRO цього року дали наукові назви 165 нових видів — і вибрали п’ять мух, щоб назвати ім’ям улюблених світових супергероїв та лиходіїв у кінематографічному Всесвіті Marvel.


Там муха Тора в знак данини Богу грому, яку в Marvel зіграв Кріс Хемсворт. Його наукова назва — «Daptolestes bronteflavus», яка походить від латинської мови, як і більшість наукових назв, — і перекладається як «білявий грім».

Муха Тора має золоті та світло-коричневі кольори на тілі, антенах та обличчі, що нагадує про світле волосся Тора та золоті риси на його вбранні.

Потім є муха Локі, названа на честь замученого Бога Нечестя, наукова назва якого — «Daptolestes illusiolautus», що означає елегантний обман. Локі, якого зіграв Том Хіддлстон, в один момент підробляє власну смерть, зраджує інших персонажів і використовує зорові ілюзії.

Чорна вдова, також відома як Наташа Романофф, також має свою власну муху — «Daptolestes feminategus», що означає жінку, що носить шкіру, посилаючись на емблематичний шкіряний костюм Скарлет Йохансон, який носили у фільмах.

У Дедпула також є своя муха, пофарбована в оранжево-червоний і чорний колір, такий же, як і в костюмі Дедпула — і вона поділяє аналогічні позначки, як і маска Дедпула.

«Ми вибрали ім’я Humorolethalis sergius (для Дедпула). Це звучить як смертельний гумор і походить від латинських слів humorosus, що означає мокрий або вологий, а летальний означає мертвий», — сказав ентомолог CSIRO доктор Брайан Лессард у заяві в середу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...