В умовах карантину у світі втричі виріс попит на інтернет-трафік

В умовах світової пандемії через коронавірус – потроївся інтернет-трафік. Проте у світі досі 3,6 млрд людей не мають доступу до інтернету.

Про це свідчать дані ООН.

«Пандемія COVID-19 кардинально змінила наше життя: те, як ми працюємо, спілкуємося один з одним, вчимося або купуємо предмети першої необхідності. Ці зміни торкнулися всього світу, і одночасно став ще більш очевидним так званий «цифровий розрив». Адже досі 3,6 мільярда людей у світі не мають доступу до інтернету», – йдеться у повідомленні.

Профільні експерти зазначають, що у Міжнародному союзі електрозв’язку високо оцінили роль працівників сектора інформаційних і комунікаційних технологій і вважають їх «неоспіваними героями».

“Ми також повинні визнати, що у нинішніх умовах послугами та мережами ІКТ не так легко керувати. Адже ніхто не міг і уявити собі ситуації, коли трафік в інтернеті може майже потроїтися», – зазначають експерти.

Зазначається, якщо раніше широкосмуговий зв’язок найчастіше використовувався у міських офісах, тепер він все більше затребуваний у передмістях і сільських районах, жителі яких зараз навчаються або працюють, не виходячи з дому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...