В Італії виявили тіло громадянки України, вбитої співмешканцем

Тіло 42-річної громадянки України Вікторії Вовкотруб було виявлено поліцейськими в Італії.

За попередньою інформацією жінку вбив її колишній цивільний чоловік, повідомляє 14 листопада видання «Обозреватель» з посиланням на подруг і знайомих загиблої.

Джерела повідомляють, що 60-річний підозрюваний Кадрус Берісім- громадянин Сербії ромської національності. За попередньою інформацією чоловік закопав тіло жінки недалеко від свого будинку. А кілька днів тому його затримали співробітники поліції, коли він намагався викинути в сміття закривавлений килим і жіночий одяг, забруднений кров’ю.

Співробітники правоохоронних органів два дня стежили за підозрюваним після того, як одна з подруг загиблої заявила про її зникнення. За інформацією подруги Вікторії Вовкотруб, 4 листопада загибла мала зустрітися з підозрюваним. Після чого Вовкотруб ніхто більше не бачив.

Підозрюваного взяли під варту. Чоловік спочатку відмовлявся повідомляти правоохоронцям місце поховання тіла загиблої. Співробітники поліції провели обшук покинутих будинків в окрузі, а також — ДНК-експертизу плям крові і волосся, виявлених на килимі. Експертиза визначила, що біоматеріал належав загиблої громадянки України. Лише після пред’явлення доказів підозрюваний повідомив, де знаходиться тіло вбитої. Тіло Вікторії Вовкотруб співробітники поліції витягни 13 листопада, повідомивши, що жінка була вбита кілька днів тому в будинку підозрюваного.

Про загиблої відомо, що вона родом з Черкаської області. На Україні у неї залишилися двоє дітей — дорослий син і дочка шкільного віку, а також батьки. Жінка поїхала в Італію кілька років тому з метою працевлаштування. З підозрюваним загибла була знайома три роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі. В Італії чоловік живе давно, тут у нього є дозвіл на роботу.

За інформацією джерела, Кадрус раніше неодноразово піднімав руку на загиблу, жорстоко бив жінку і знущався над нею. Подруга загиблої розповіла, що за кілька тижнів до смерті загибла пішла від свого співмешканця і орендувала квартиру. Але після цього вони кілька разів зустрічалися і «з’ясовували стосунки».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...