В Індії помер помер батько 94 дітей

Житель північно-східного штату Мізорам Зиона Чана помер у віці 76 років, залишивши після себе 39 вдів, 94 дитини і 33 онука.

Про це повідомляє в понеділок інформаційне агентство PTI. За його інформацією, причиною його смерті, яка сталася минулої неділі, стала гіпертонія, Чана також страждав на діабет. Він був лідером місцевої секти Чана Павл, в якій практикується багатоженство. Ця релігійна громада була заснована його дідом в 1942 році. Послідовники секти живуть в селі Бактаунг в 55 км від міста Аїджал, в даний час громада об’єднує близько 400 сімей.

При цьому місцеві ЗМІ називають різну кількість дружин померлого глави секти (від 36 до 39), різняться і дані про точну кількість його дітей (від 89 до 94), але всі сходяться на тому, що ця сім’я була «найчисленнішою в світі».

Співчуття з приводу смерті Зиона Чана висловив головний міністр штату Мізорам Лал Тханхавла.

«З важким серцем Мізорам попрощався з паном Зиона (76), який вважається главою найбільшої сім’ї в світі. Спочивай з миром», — написав політик на своїй сторінці в Twitter.

Село Бактаунг стала популярною туристичною визначною пам’яткою Мізорама через родину, подивитися на яку приїжджали гості з усього світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...