В Індії річка Ганг переповнилася жертвами від COVID-19

Під час пандемії коронавірусу індійські обивателі згадали 1918 рік.

Тоді священна річка Ганг «набухла від трупів» через велику пандемії грипу, померло 18 мільйонів людей, вода цієї річки, від якої залежало так багато життів, була наповнена смородом смерті, пише видання The Guardian.

Зараз офіційне число загиблих в Індії від пандемії коронавірусу становить трохи більше чверті мільйона, але експерти вважають, що реальна цифра може бути в п’ять разів вище, а тіла, які почали ховати в самій священної ріки Індії, стали померлі від коронавірусу.

У середу, 19 травня, Індія повідомила про чергове рекордну кількість смертей — 4529 осіб, оскільки вірус продовжував поширюватися з великих міст в сільські райони.

Однак немає офіційних даних про кількість тіл, які були виявлені за останні два тижні на ділянці річки Ганг, що протікає через бідні сільські штати Уттар-Прадеш і Біхар, або поховані в неглибоких піщаних могилах на березі річки. в Уттар-Прадеш. Місцеві жителі і журналісти, які підрахували, оцінюють цифру понад 2000 осіб.

У селі Гахмар в штаті Уттар-Прадеш 15-річний Раджу Чаудхрі, який працює на рибальських човнах, сказав, що недавно бачив «близько 50 тіл в день».

Неможливо дізнатися, чи все було заражено коронавірусом, хоча уряд визнав, що деякі з них є жертвами Covid. Широко поширена думка, що в міру того, як друга хвиля порочного коронавірусу охопила бідні сільські громади Уттар-Прадеш, висока вартість дров для кремації привели до того, що багато сімей замість цього вдалися до занурення закутаних тіл в священні води Ганга. Інші закопали їх на піщаних берегах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,