Українка встановила новий національний рекорд

Надія Яворовенко з Вінниці встановила національний рекорд «За найбільшу кількість дипломів про вищу освіту».

Як пишуть Факти, 25-річна вінничанка закінчила п’ять вищих навчальних закладів в Україні, чотири — у Франції. У День святого Миколая, 19 грудня, вона захистила свою дев’яту магістерську роботу, отримала ступінь Master of Business Administration. Дівчина заявила, що вчилася не заради рекорду, просто їй цікаво займатися наукою, бізнесом і юриспруденцією.

За останні вісім років Надія отримала вищу освіту за такими спеціальностями, як менеджмент (університет Auvergne I у Франції), управління підприємствами (Ecole Universitaire du Management у Франції), менеджмент організацій (Київський торгово-економічний університет України), менеджмент готельно-ресторанної справи ( Київський торгово-економічний університет України), бакалавр права (Національна академія внутрішніх справ України), магістр права (Національна академія внутрішніх справ України), перекладач іноземних мов (Université Nice Sophia Antipolis — Франція), магістр європейського права (Institut du Droit, de la Paix et du Développement de l’Université Nice Sophia Antipolis — Франція).

Дівчина зізналася, що найскладнішим для неї виявилося досконально вивчити французьку мову. Але це допомогло їй влаштуватися в юридичну компанію і зараз вона працює у французькому Ліоні. Керівник фірми пишається, що має в штаті саму дипломовану українку.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...