Українці вимагають в 70 разів скоротити зарплату голові «Нафтогазу»

Українці закликали президента країни Володимира Зеленського в 70 разів скоротити зарплату голові «Нафтогазу» Андрію Коболєва.

Відповідна петиція опублікована на сайті українського лідера. Автор ініціативи Геннадій Оніщук відзначає, що за 2017 рік Коболєв і ще 15 топ-менеджерів компанії отримали 204 млн гривень (близько восьми мільйонів доларів) зарплати і премій. У тексті петиції йдеться, що ця сума контрастує із загальним рівнем життя в країні, коли більшість її жителів насилу виплачують «захмарні комунальні тарифи».

Петиція вже зібрала  понад тисячу голосів з 25 тисяч необхідних для розгляду.

У травні 2018 року повідомлялося, що наглядова рада «Нафтогазу» запропонував винагородити причетних до перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом». Співробітникам української компанії на ці цілі виділили 1 відсоток від виграної суми в суді — 45,6 мільйона доларів. За фактом призначення премій керівництву «Нафтогазу» було порушено кримінальну справу.

Згідно з рішенням арбітражу, яке було винесено в кінці 2017 року користь «Нафтогазу», «Газпром» зобов’язаний виплатити української компанії 4,63 мільярда доларів.

Фото з офіційної сторінки Коболєва.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...