Україна спростила порядок перетину лінії розмежування на Донбасі для дітей

Новий порядок перетину лінії зіткнення в Донбасі вступив в силу в четвер, повідомила Держприкордонслужба України. Вони спрощують процедуру перетину лінії розмежування для неповнолітніх.

«Тепер діти зможуть перетинати лінію розмежування в супроводі батьків, а також усиновителів, розширюється перелік документів, що ідентифікують їх особистість», — пояснило Міністерство у справах непідконтрольних територій.

Крім того, з метою забезпечення права громадян України на освіту діти від 14 до 16 років, які навчаються в навчальних закладах на контрольованій українською владою території, можуть перетинати лінію розмежування без супроводу законних представників при наявності лише документа, що підтверджує навчання в навчальному закладі.

Зміни торкнуться лише громадян України, для іноземців же порядок перетину лінії розмежування на Донбасі залишається колишнім. Також залишається в силі і головне обмеження на вільний перетин лінії розмежування в Донбасі, які було ведено ще при колишній адміністрації на чолі з президентів Петром Порошенком. Йдеться про необхідність всім жителями непідконтрольних територій отримувати спеціальні дозволи, без яких вони не можуть в’їхати на контрольовані Києвом території.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...