Учасниками страти араба в Сирії могли бути росіяни. Відео

Встановлено особи двох передбачуваних учасників відео зі звірячою стратою араба в Сирії, пишуть ЗМІ

За попередніми даними, героями ролика стали колишній поліцейський з Ставропілля на ім’я Станіслав, а також 39-річний бізнесмен з Брянська Руслан, який раніше брав участь у чеченській війні. Як стверджують ЗМІ, саме ці люди в 2017 році розчленували араба, відрізавши йому руки і голову, після чого підвісили його труп за ноги і підпалили. Ця інформація не отримала офіційного підтвердження.

Станіслав займав пост поліцейського взводу, але його нібито зловили в нетверезому стані під час навчання в Ставропольському філії Краснодарського університету МВС, в зв’язку з чим усунули з посади. «Фонтанка» виявила кілька фото Станіслава на його сторінці в соцмережі «Вконтакте» — там він зображений в поліцейській формі. Крім того, стало відомо, що ставрополець — молодий батько.

При цьому, за повідомленнями ЗМІ, відразу після статті «Нової газети» про ідентифікацію особистості Станіслава в відео зі стратою його дружина закрила свій акаунт і поміняла прізвище на дівоче.

Іншим ймовірним зловмисником, розправа з арабом, за попередніми даними, є колишній військовий Руслан — на фото разом з іншими найманцями ПВК Вагнер він стоїть, не прикривши обличчя хусткою, завдяки чому ЗМІ вдалося знайти його в соцмережах, пише «Фонтанка». Як стверджує видання, в 19 років Руслан брав участь в бойових діях в Чечні, в ході яких отримав поранення і двічі лікувався в госпіталях. У липні 2001 року його визнали ветераном бойових дій. У Сирії, за попередніми даними, чоловік вирушив чартером сирійської авіакомпанії — приземлився він в столиці держави Дамаску.

У підсумку ЗМІ вдалося зв’язатися і з самим передбачуваним учасником відео страти. Він заперечує, що був колись в Сирії, заявивши, що виїжджав за кордон один раз — в 2013 році в Одесу до друзів. Журналісти повідомили чоловікові, що якийсь Руслан з тими ж по-батькові, датою народження та цифрами паспорта літав до Сирії в 2017 році.

Вперше деякі частини цього відео було опубліковано в мережі 30 червня 2017 року — тоді ж, імовірно, і було скоєно вбивство. Решта кадри з’явилися в мережі листопаді 2019 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...