У Великобританії трансгендер народив дитину

У Британії чоловік-трансгендер народив дитину, а донором сперми стала жінка-трансгендер. Цю незвичайну історію розповіли місцеві ЗМІ.

Британський весільний фотограф Рувим Шарп дванадцять років тому був жінкою, але змінив стать. Зараз він живе зі своїм партнером Джеєм, який не відносить себе до певної статі.

Шість років тому Рувим захотів завести дитину і перестав приймати препарати для підвищення рівня тестостерону. Так як у нього залишилися матка і яєчники, він був здатний до зачаття. Донора сперми пара знайшла в соцмережах — це була жінка-трансгендер, у якої залишилися чоловічі статеві органи. А за вагітністю Рувима спостерігав лікар-трансгендер.

Пологи пройшли успішно, а малюкові, якого назвали Джеймі, вже три місяці. Але сам Рувим називає себе батьком, а не мамою, пише видання Mirror.

«Знадобилося шість років, щоб домогтися цього, але тепер у нас є дитина, і це була наша мета. Не те щоб я відчайдушно хотів народити або бути вагітним, але я хотів дитину, і у мене була можливість зробити це», — розповідає 39 -річний Рувим.

Пара називає себе найщасливішою на цій планеті.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...