У Таїланді у ставку знайшли сотні людських кісток

У ставку біля будинку багатого вбивці знайшли сотні людських кісток. Про це пише видання Bangkok Post.

На початку січня поліція заарештувала 40-річного Апічая Онгвізіта (Apichai Ongwisit). Його підозрювали у вбивстві 22-річної коханки, яка зникла влітку 2019 року. При обшуку могили її останками знайшли біля його будинку в Бангкоку. Дівчину впізнали за татуюванням на спині.

Після цього один зі свідків розповів поліцейським про тілах інших жертв вбивці, які можуть бути заховані в ставку. Він був знайомий з Онгвізітом і дізнався про них два роки тому, коли вони разом вживали наркотики. Богач вважав, що їх неможливо знайти, і пообіцяв знайомому п’ять тисяч і бат за кожне тіло. Той прийняв виклик, витягнув зі ставка людський череп і дивом втік від Онгвізіта, який замість грошей дістав пістолет і почав стріляти.

У четвер, 16 січня, в ставку виявили скелет людини, загорнутий в одяг і простирадла. Він був придавлений до дна гирями і масивним металевим предметом. На наступний день дно ставка протягом п’яти годин обшукували 20 водолазів. На відстані п’яти метрів від скелета їм вдалося виявити 288 кісток. У поліції не виключали, що під водою приховані і інші останки, а також інші докази.

Онгвізіт зізнався, що винен в загибелі дівчини, тіло якої знайшли першим. За його словами, він боявся, що вона кине його, тому ночами замикав її в металевому ящику. У серпні 2019 року він знайшов її мертвою, вона задихнулася, і вирішив заховати тіло.

Слідство перевіряє зникнення кількох жінок, які були пов’язані з Онгвізітом, пише видання Metro. У їх числі його знайомі, коханки і повії, послугами яких він користувався.

Апічай Онгвізіт — син і спадкоємець підприємця Чалермчая Онгвізіта (Chalermchai Ongwisit), який володів ринком в Бангкоку. У 1983 році Чалермчая викрили у вбивстві і розчленуванні 15-річної дівчини, нібито спланованому його дружиною, матір’ю Апічія. Пізніше його батько був застрелений, а мати втекла за кордон з його молодшою ​​сестрою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...