У США суддя відпустив злочинця, який намагався штовхнути поліцейського під поїзд

Cуд в Нью-Йорку випустив без застави 32-річного Рікардо Ернандеса, який намагався зіштовхнути на шляху в метро переодягненого поліцейського.

Під час розгляду суддя заявив, що реформа в сфері правоохорони не дозволяє тримати обвинуваченого у в’язниці, повідомляє The New York Post.

— Мої руки зв’язані, тому що відповідно до нових правил звільнення під заставу у мене немає абсолютно ніяких повноважень заарештовувати обвинуваченого за цей передбачуваний злочин. — сказав він.

Згідно з новим положенням, обвинувачення не є приводом для взяття під варту або звільнення під заставу, оскільки жертві нападу … не було завдано фізичної шкоди.

Таким чином, Ернандес був випущений під зобов’язання повернутися в суд до наступного слухання.

Сутичка обвинуваченого з поліцейським під прикриттям сталася на станції метро. За твердженням жертви, Ернандес напав на чоловіка з криком «Це мій дім» і спробував зіштовхнути на рейки, заявивши, що йому нема чого втрачати.

Відомо, що в активі правопорушника вже є 12 арештів, але детальна інформація про них закрита судом в інтересах слідства.

Причиною нападу на переодягненого поліцейського послужила його азіатська зовнішність. Це далеко не перший злочин на ґрунті расової неприязні, вчинене в Нью-Йорку за останній час.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...