У США через 58 років розкрили вбивство дитини за допомогою повідомлення в Facebook

Тіло хлопчика, знайдене рибалкою в горах на схід від Орегона, США, в 1963 році, залишалося непізнаним протягом десятиліть, поки поліція не отримала підказку через Facebook.

Про це повідомляє The Mirror.

Справу про смерть дворічної дитини було закрито всього через місяць після виявлення тіла, так як ніхто не міг його ідентифікувати. У 2008 році був узятий зразок ДНК, який дозволив вченим скласти приблизне зображення хлопчика, але і після цього його не впізнали.

В кінці 2020 року в правоохоронцям відправили повідомлення з підказкою в Facebook, після якої поліція зв’язалася з експертами по ДНК і генеалогії, щоб скласти схему генеалогічного древа. Пошук у величезній базі даних виявив двох потенційних братів і сестер загиблої дитини.

«Інтерв’ю з ДНК-підтвердженим зведеним братом по материнській лінії в Огайо показало, що у нього пропав молодий брат з синдромом Дауна, який народився в Нью-Мексико. В ході подальшого розслідування було виявлено свідоцтво про народження, і через 58 років у дитини з Кін-Крік Доу було ім’я: Стіві Кроуфорд, який народився 10 лютого 1960 року», — розповіло виданню джерело в поліції.

Обставини смерті на даному етапі залишаються неясними.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...