У Німеччині почали виробляти захисні маски з кавових фільтрів

Замість кавової гущі нові кавові фільтри від виробника Melitta тепер будуть утримувати віруси і бактерії.

Ефективність захисних масок становить понад 98 відсотків. Виробник не змінив звичну форму пакетиків для приготування кави.

Виробник фільтрів для кави Melitta виробляє мільйони медичних захисних масок в формі кавових фільтрів. У зв’язку з коронакризою Melitta переобладнала частину виробництва в Міндена в Вестфалії, повідомляє «Westfalen-Blatt». Маски, виготовлені з тришарового білого флісу замість коричневої фільтрувального паперу, по ефективності фільтрації відповідають європейському стандарту для хірургічних масок, що становить понад 98 відсотків.

Йеро Бентц, член керівництва Melitta, сказав: «Завдяки нашим виробничим потужностям ми можемо виробляти велику кількість захисних масок в дуже короткі терміни». Маски будуть утримуватися на обличчі за допомогою гумок і затискачів».

Завдяки виробничим потужностям за тиждень до Великодня було виготовлено близько мільйона масок. Якщо буде достатньо матеріалу для виробництва, кількість масок може бути збільшено у багато разів.

Крім Німеччини, Melitta також планує випускати дихальні маски для Північної і Південної Америки на заводах в США і Бразилії. Також планується розробити виробництво масок особливо високих стандартів FFP2 і FFP3.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...