У Європі перейдуть на єдиний стандарт зарядних пристроїв для смартфонів

Європарламент все-таки затвердив резолюцію, що передбачає прийняття єдиного стандарту зарядки мобільних пристроїв з метою скорочення електронних відходів.

За відповідне рішення проголосували 582 депутата при 40 голосах проти і 37 утрималися. Документ закликає Єврокомісію до липня прийняти нові правила, щоб з покупкою нового пристрою покупцям більше не доводилося щоразу купувати новий зарядний пристрій.

Для початку варто згадати, що з 2009 року Єврокомісія закликає технологічні компанії, в тому числі і Apple, використовувати єдиний стандарт зарядки замість пропрієтарних. Тепер члени Європарламенту вважають, що по-доброму не вийшло, і необхідно врегулювати це питання на законодавчому рівні.

У резолюції підкреслюється, що бездротові зарядні пристрої є ефективним способом скорочення електронних відходів, але при цьому відзначається, що правила, які належить розробити Єврокомісії, повинні забезпечувати сумісність зарядників з телефонами різних брендів.

Поки законодавці не назвали точний стандарт, але з великою ймовірністю ним стане USB Type-C через відсутність інших гідних претендентів, що призведе до ще більш широкого поширення роз’єму.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...