Туристка повернула вкрадені з Помпеї артефакти, злякавшись прокляття

Туристка повернула вкрадені з Помпеї артефакти, подумавши, що вони приносять їй нещастя, повідомляє The Guardian.

Канадка відправила пакет з двома мозаїчними плитками, частинами амфори і шматком кераміки туристичному агенту в Помпеях, на півдні Італії, разом з листом з визнанням провини.

Ніколь було трохи більше 20 років, коли вона відвідала там археологічний парк в 2005 році. Через 15 років вона вирішила, що низка проблем, які переслідували її всі ці роки, пов’язана з викраденням стародавніх артефактів. «Будь ласка, візьміть предмети назад, вони приносять нещастя», — написала вона.

Жінка додала, що вона засвоїла урок і просить «вибачення у Бога».

«Зараз мені 36 років, і у мене двічі був рак молочної залози», — зізналася вона. — В останній раз все закінчилося подвійний мастектомію. У мене і моєї сім’ї також були фінансові проблеми. Ми хороші люди, і я не хочу перекладати це прокляття на своїх близьких. «

Свою крадіжку вона пояснила бажанням мати шматочок історії, якого немає ні у кого, але реліквії, за її словами, мали «багато негативної енергії … пов’язаної з цією землею».

Помпеї були поховані під вулканічним попелом після катастрофічного виверження Везувію в 79 році н. е.

Ніколь не єдина, хто розкаявся і зізнався в злочині. Було ще одне сповідальні лист від подружньої пари з Канади, а також кілька каменів, вкрадених з місця розкопок в 2005 році.

«Ми взяли їх, не думаючи про біль і страждання, які бідні люди відчули під час виверження Везувію і жахливої ​​смерті, — писали вони. — Ми шкодуємо. Будь ласка, вибачте нас за цей жахливий вчинок. Нехай їхні душі спочивають з миром».

За ці роки на місце повернули так багато вкрадених предметів, що для них був створений музей. Але деякі злодії намагалися продати «частини Помпей» онлайн. У 2015 році камінь, узятий із руїн в 1958 році, був виставлений на eBay.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...