Третій офіцер поліції Капітолію наклав на себе руки після подій в січні

Ще один американський поліцейський, який став свідком заворушень в будівлі Капітолія в січні, наклав на себе руки.

Про це повідомив кореспондент телеканалу CNN Маршалл Коен у своєму акаунті в Twitter.

«На жаль, ще один, третій співробітник поліції, який був свідком заворушень в Капітолії 6 січня, наклав на себе руки. Центральний поліцейський департамент округу Колумбія підтвердив смерть поліцейського Гюнтера Хашіда», — написав Коен.

Раніше представники поліції США повідомили, що 51-річний американський поліцейський Ховард Лібенгуд 9 січня наклав на себе руки через кілька днів після штурму будівлі конгресу у Вашингтоні. Другим поліцейським став Джеффрі Сміт. Він наклав на себе руки 15 січня по 12 років служби в патрулі.

6 січня прихильники Трампа після мітингу увірвалися в будівлю конгресу, де мало пройти затвердження підсумків що відбулися в листопаді президентських виборів. Засідання було зірвано. Жертвами заворушень стали п’ятеро людей, в тому числі поліцейський.

Федеральне бюро розслідувань порушило понад 160 кримінальних справ. Покаранням за деякими звинуваченнями в зв’язку зі штурмом Капітолію може стати позбавлення волі до 20 років.

Першим засудженим став 38-річний житель Флориди Пол Ходжкінс. Його засудили до восьми місяців тюремного ув’язнення «за перешкоджання зусиллям конгресу по підведенню підсумків та підтвердженню результатів голосування на виборах» президента США.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...