У США оприлюднили доповідь з твердженням про лабораторне походження COVID-19

Лідер республіканської партії в комітеті з міжнародних справ палати представників конгресу США Мак Маккол представив доповідь з твердженнями про наявність доказів того, що COVID-19 був розроблений в лабораторії Уханьского інституту вірусології.

Про це повідомляє The Hill.

Відповідний доповідь була підготовлена ​​за результатами розслідування, проведеного законодавцями-республіканцями. За словами Маккола, тепер республіканці впевнені в тому, що джерелом інфекції став ринок морепродуктів.

«Ми також вважаємо, що переважання доказів свідчить, що вірус дійсно просочився з Уханьского інституту — і це сталося десь до 12 вересня 2019 року», — йдеться в доповіді.

Згідно з документом, є достатня кількість доказів того, що вчені лабораторії Уханьского інституту за участю американських експертів і державних фондів Китаю та Сполучених Штатів працювали над модифікацією коронавірусів, і ці роботи могли бути секретними.

Китай заперечує витік генетично модифікованого коронавируса з об’єкта в Ухані. Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) після проведення розслідування також прийшли до висновку, що такий витік вкрай малоймовірна.

Раніше в ЦРУ заявляли, що причини виникнення коронавируса Sars-CoV-2 можуть залишитися невідомими.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,