Стало відомо, як нас обманюють в салонах стільникового зв’язку

Стало відомо, як найчастіше покупців обманюють в салонах стільникового зв’язку.

1. Навіть не намагайтеся просити продавця проконсультувати вас з приводу кращого смартфона, тому що він обов’язково порадить вам той смартфон, з якого отримає більший відсоток з продажу, причому в багатьох салонах прямо на ціннику можна помітити вигоду продавця позначену зірочками і іншими непомітними символами.
2. Продавець спробує втюхати вам додатковий товар або послугу у вигляді захисної плівки і її наклейки або зарядний пристрій в машину. Ці товари як правило стоять в 3-4 рази дорожче, ніж аналогічні в магазинах, які продають аксесуари для телефонів.
3. Ніколи не погоджуйтеся на покупку допстраховки. Це абсолютно марна дичину, яка вам навряд чи стане в нагоді. У вас тепер є гарантія на смартфон, а допстраховка діє на другий рік з купою обмежень, при яких вона анулюється.
4. Сім карти, ще один бич салонів стільникового зв’язку. Їх намагаються втюхати вам різними способами в тому числі у вигляді подарунка.
5. Розлучення на покупку в розстрочку. Ви чекаєте безвідсотковий кредит, а на ділі вам схвалюють кредит в єдиному банку під дуже високий відсоток. Насправді продавець каже вам, що схвалено в єдиному банку, тому що він отримає з цього винагороду від банку. Вам простіше взяти споживчий кредит в банку і купити смартфон через інтернет магазин.
6. При покупці через інтернет магазин вам можуть сказати, що у них немає номера вашого замовлення. Але обов’язково запропонують смартфон з прилавка, тому що з продажу через інтернет магазин продавець нічого не заробляє.
Взагалі купуйте смартфони через інтернет-магазини, які не мають роздрібні точки продажу. Самі розберіться який кращий варіант для вас, тому що продавців не цікавить продати вам кращий смартфон. Їх цікавить тільки особиста вигода за ваш рахунок.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...