США оголосили про випробування другого ступеня двигуна гіперзвукової ракети

Військово-морські сили США провели вогневі випробування другого ступеня твердопаливного ракетного двигуна гіперзвукової ракети, йдеться в повідомленні прес-служби ВМС.

«Управління програми створення стратегічних систем ВМС успішно провело випробування другого ступеня твердопаливного ракетного двигуна 25 серпня о Промонторі в штаті Юта», — наводить текст повідомлення ЗМІ.

«Випробування є вкрай важливим етапом на шляху до створення розробленої ВМС типовий гіперзвукової ракети, яка буде розгорнута одночасно і ВМС, і Сухопутними військами», — додала прес-служба.

Випробування другого ступеня було за «успішними випробуваннями першого ступеня твердопаливного ракетного двигуна 27 травня 2021 року». Вони також пройшли в штаті Юта. Розробником двигуна є американська корпорація Northrop Grumman. Випробування типового який планує апарату для майбутньої гіперзвукової ракети були проведені в березні 2020 року.

Нагадаємо, в кінці липня стало відомо, що ВПС США двічі провалили випробування прототипу гіперзвукової ракети AGM-183A Air-Launched Rapid Response Weapon (ARRW), яка, за задумом, нібито здатна розвинути швидкість понад 15 тис. миль в годину.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...