Спеціалісти з нанотехнологій в Україні користуються особливим попитом

Стало відомо, які професії будуть актуальними у 2020 році.

Якщо у новому році ви мрієте змінити роботу або спробувати щось нове, видання cosmo.com.ua пропонує звернути увагу на найактуальніші професії, які рекомендують фахівці. 

Аналітики

Компанії все частіше потребують працівників з аналітичним мисленням, які вміють розвивати бізнес,  проводити аналітичні розрахунки й інтегрувати свої аналізи у різні сфери промисловості.

Програмісти

До цієї категорії належать комп’ютерні програмісти, розробники програмного забезпечення, комп’ютерні аналітики, професіонали у сфері інформаційної безпеки та інші.

Інженери та архітектори

Але не такі, яких ми собі уявляємо одразу. Фокус зміститься на спеціалістів, що орієнтовані на біохімічні, високотехнологічні та нанотехнології, а також робототехніку та мехатроніку. 

Суперменеджери

Особливо будуть потрібні люди, які вміють мислити глобально і приймати довгострокові рішення. Їх називають менеджерами найвищого рівня, адже вони вміють трансформувати компанії на краще. Такі спеціалісти будуть актуальними не лише у сфері виробництва, а й у розвагах, рекламі та освіті.

Коучі

А також ментори та особисті викладачі. Ці спеціальності набирають обертів і стають одним із головних інструментів у формуванні професіоналів у різних сферах. Коучі також стають ініціаторами перекваліфікації працівників компаній, розвитку нових навичок і формування сучасної корпоративної культури. Компанії активно інвестують у розвиток та освіту своїх працівників і, в результаті, отримують справжніх знавців своєї справи.

Фото Олександри Буділки (з архіву FOTOmedia)

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...