Скандал з медсестрою в бікіні отримав продовження

Туляки підтримали медсестру місцевого інфекційного госпіталю, яка наділла захисний костюм поверх бікіні.


Раніше ЗМІ опублікували фотографію медсестри інфекційного госпіталю в Тулі. Вона зайшла в палату до пацієнтів в прозорому захисному костюмі, під яким був тільки купальник. Пізніше стало відомо, що дівчина не розраховувала, що спецодяг буде настільки прозорим. Медик також пояснила свій вчинок тим, що в костюмі дуже жарко.

Читачі тульського новинного сайту Myslo поставилися до ситуації з гумором і зійшлися на думці, що медсестру не варто карати за цей вчинок.

«Їй медаль треба дати і премію … Як могла, підняла дух пацієнтам», «Красава! Тепер всі на поправку! »,« Завтра всі газети країни вийдуть з заголовком: «В Тулі знайдений новий радикальний метод боротьби з коронавірусом Вакцина більше не потрібна!», — написали читачі в коментарях.

Користувачі згадали епізод з серіалу «Чорнобиль» з працюючими голяка шахтарями і задалися питанням: «Нам від медиків робота потрібна або дотримання дрес-коду?».

Більшість читачів погодилися, що в целофановому костюмі може бути дуже жарко, і ситуація з медсестрою в бікіні допоможе донести цю проблему до керівництва в сфері охорони здоров’я.

Раніше медсестру підтримав депутат Держдуми Росії Микола Валуєв. Він заявив, що своїм виглядом дівчина викликала у пацієнтів чоловічої статі бажання жити.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...