Штучний інтелект знайшов найвідоміших утікачів з Алькатраса

Штучний інтелект від ірландської компанії Identv і фірми Rothco зміг з’ясувати, чи вижили ув’язнені, які вчинили відому і, ймовірно, єдину вдалу втечу з в’язниці на острові Алькатрас в США.

LBB Online пише, що мова йде про втечу 1962 року. Тоді брати Джон і Кларенс Енглін і їх друг Френк Моріс безслідно зникли з в’язниці на острові Алькатрас, який розташований в затоці Сан-Франциско. Зазвичай ув’язнені, які намагалися втекти і переплисти затоку, гинули через сильну течію, а їх тіла прибивало до берега. Ця трійка зникла безслідно.

У 2015 році друг сім’ї Енглін опублікував фото, зроблене в Бразилії 13 років після втечі, на якому нібито зображені брати. Тоді перевірити це було неможливо.

Тепер фахівці з розпізнавання осіб показали фото свого штучного інтелекту. Він математично аналізує зображення і шукає збіги.

З ймовірністю у 99,7% алгоритм встановив, що на фото з Бразилії зображені саме брати, які в 1962 році бігли з Алькатраса. Чи вдалося це зробити їх одному Френку Морісу, до сих пір не відомо.

Відзначається, що справу стосовно їх втечі досі не закрита. Зараз чоловікам повинно бути не більше, ніж 80 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...