Ще одна американка довгі роки прикидалася чорношкірою

Активістка руху Black Lives Matter в американському штаті Індіана зізналася, що все життя видавала себе за темношкіру.

Свій пост з вибаченнями в обмані 45-річна Сетчуел Коул опублікувала в Facebook.  «Друзі, мені пора визнати відповідальність за свої дії і за той збиток, який я нанесла. Жертвами мого обману стали ті, про кого я найбільше дбаю. Я займала [медійне] простір як чорношкіра, знаючи про те, що насправді я — біла», — написала жінка, яка вважає себе не жінкою, а «небінарною особистістю».

За інформацією The New York Post, обман розкрився після публікації в ЗМІ документів, в яких Коул якось вказала свою расу як «білу». Так само свою расову приналежність позначили і її батьки.

Крім того, з’ясувалося, що жінка офіційно змінила своє ім’я в 2010 році. Приблизно в цей же час її популярність як активістки почала зростати.

Коул неодноразово робила публічні заяви від імені чорношкірого співтовариства, а також виступала на заходах проти расизму.

Це не перший подібний випадок в США. Так, 6 вересня повідомлялося, що в одному з університетів країни усунули від роботи доцента кафедри історії Джесіку Коло, яка зізналася, що все життя видавала себе за темношкіру.

За словами жінки, обман допомагав їй вибудовувати відносини з людьми, а на викриття її підштовхнуло почуття провини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...