Розкрито таємницю появи людини

Міжнародна група вчених з’ясувала, що людина сучасного типу з’явилася в результаті схрещування двох різних популяцій приматів.

Про це повідомляється в прес-релізі на Phys.org. Дослідники проаналізували 263 черепів древніх і сучасних представників триби гомініні (відносяться до гомінід) для створення тривимірних моделей. Виявилося, що існує кореляція між середніми розмірами черепа кожної з 29 популяцій приматів і положенням цієї популяції на філогенетичному древі. Це дозволило дослідникам розрахувати ймовірні розміри черепа самого останнього предка всіх груп Homo sapiens, який жив 300 тисяч років тому.

З’ясувалося, що гомініни, що дали початок людині сучасного типу, повинні були володіти круглим черепом, високим чолом, невеликими надбрівними дугами і іншими особливостями, які робили реконструйовані кістки схожими на останки віком 100 тисяч років. Порівняння віртуального черепа з черепами представників роду Homo, які жили 130-350 тисяч років тому, показало, що Homo sapiens виник в результаті гібридизації популяцій з Південної і Східної Африки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...