Путін обрав собі привабливу перекладачку, аби вона відволікала президента США

Президента Росії Володимира Путіна звинуватили в тому, що в 2019 році він спеціально вибрав своєю перекладачкою на зустрічі з Дональдом Трампом в Японії привабливу брюнетку, щоб відвернути співрозмовника.

Про це заявила колишня співробітниця Ради національної безпеки Сполучених Штатів Фіона Хілл.

За її словами, російська делегація нібито заявила тоді цю перекладачку в останній момент, а Путін особисто представив дівчину американському колезі. Таким чином Хілл, яка займалася російський напрямок і була присутня на тому саміті, солідаризуватися з версією колишнього прес-секретаря Білого дому Стефані Грішем.

«Ми знаємо, що так воно і було, тому що перекладачем на цю конкретну зустріч в списку був заявлений хтось інший, чоловік, і в останню хвилину російські зробили заміну на іншу перекладачку. Почасти, як мені здається, через те, що президент Трамп запросив Іванку, свою дочку, а також Стефані, для якої це були перші дні в новій якості, мене і іншу перекладачку — теж жінку», — розповіла Хілл в інтерв’ю телеканалу ABC .

Вона також визнала, що дівчина, яка виявилася співробітницею департаменту лінгвістичного забезпечення МЗС Росії Дариною Боярською, була «відмінною перекладачкою».

«Але це було явно покликане привернути увагу … Президент Путін зробив на цьому великий акцент, по суті представивши президента Трампа перекладачці, чого він зазвичай не робить», — стверджує колишня радниця Білого дому.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...