Принца запідозрили у вбивстві найбільшого ведмедя в Європі

Неурядові організації запідозрили принца Еммануеля фон унд цу Ліхтенштейн у вбивстві самого великого ведмедя в Румунії, який, ймовірно, також був найбільшим представником свого виду в ЄС, пише «Бі-бі-сі».

Зі звинуваченнями виступили представники румунської екологічної групи Agent Green і австрійської VGT.

Згідно з даними Agent Green, румунське відомство навколишнього середовища вручило монаршої персони дозвіл на полювання на ведмедицю, заподіяла шкоду фермерам населеного пункту Ойдула. Однак з невідомих причин в березні принц убив ведмедя, що жив в лісовій гущавині і не наближався до місцевих жителів.

У прес-релізі організації вказали, що тварина по кличці Артур померло в охоронюваному заповіднику в Карпатах. Медведю було 17 років і він вважався найбільшим ведмедем в Румунії, і, ймовірно, найбільшим в Європейському Союзі. «Очевидно, що принц приїхав не для того, щоб вирішити проблему місцевих жителів, а з метою вбити ведмедя і забрати додому найбільший трофей, щоб повісити собі на стіну», — підкреслив глава організації Габріель Пауні.

У Румунії з 2016 року введена заборона на трофейне полювання. Бурі ведмеді в країні є охоронюваним видом. Винятки робляться лише в тих випадках, коли представники даного виду загрожують місцевим жителям або завдають шкоди.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...