Потяги Китай — Європа перевезли вантажів на більш ніж 200 мільярдів доларів

Вантажні поїзди напрямки Китай-Європа здійснили понад 40 000 поїздок, а обсяг перевезених вантажів перевищив $ 200 млрд, повідомляє агентство Сіньхуа.

З тих пір як перший вантажний потяг Китай-Європа покинув місто центрального підпорядкування Чунцин на південному заході Китаю в березні 2011 року, поїзди напрямки досягли понад 160 міст в 22 країнах Європи, повідомлялося на робочій конференції офісу провідної групи по просуванню розвитку ініціативи «Пояси і шляху».

Міжконтинентальний залізничний маршрут вважається важливою частиною ініціативи «Пояс і шляхи», спрямованої на стимулювання торгівлі між Китаєм і країнами, які беруть участь у цій ініціативі. Коли пандемія COVID-19 порушила морські і повітряні перевезення, вантажні поїзди стали надійним вибором в глобальній логістиці завдяки своїй безпеці, стабільності та ефективності.

За даними управління, за цим маршрутом було відправлено близько 94 000 тонн антипандемічних поставок, що допомогло стабілізувати глобальні промислові і торгово-виробничі ланцюжки.

Учасники конференції закликали до подальших зусиль з нарощування транспортного потенціалу і підвищенню ефективності перевезень, наголосивши на необхідності зміцнення міжнародного співробітництва. У минулому році поїзда зробили 12 406 поїздок, що на 50% більше в річному численні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...