Побудований найбільший в світі замок з піску

Найвищий в світі замок з піску був побудований в Данії, його висота перевищує 20 метрів, і, за словами його проектувальників, він складається з майже 5000 тонн піску.

Замок висотою 21,16 метра більш ніж на 3 метри вище, ніж замок, побудований в Німеччині в 2019 році і раніше володів цим титулом, згідно з Книгою рекордів Гіннеса.

Всього 4860 тонн піску складають хитромудру структуру, що нагадує піраміду, в невеликому приморському містечку Блокхус.

У верхній частині конструкції зображений коронавірус. Його голландському творцеві Уілфреду Стіджеру допомагали 30 кращих скульпторів з піску в світі. Він сказав, що хотів, щоб замок уособлював силу коронавируса у всьому світі з початку пандемії. На вершині замку з піску знаходиться модель вірусу в короні.

«Це всюди править нашим життям», — сказав Стіджгер. «Він говорить вам, що робити … Він каже вам триматися подалі від своєї сім’ї і не ходити в хороші місця. Не займайтеся справами, залишайтеся вдома».

Щоб зробити пісок більш липким було додано приблизно 10% глини, а після його завершення було завдано шар клею, щоб він міг витримати холодні і вітряні умови.

Жителі Блокхуса були раді бачити місцеві особливості, включені в замок з піску, такі як пляжні будиночки і маяки, а також зображення популярних занять, таких як віндсерфінг і кайтсерфінг.

Очікується, що замок простоїть до тих пір, поки не настануть сильні морози, ймовірно, в лютому або березні наступного року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...