Підраховано багатство королеви Єлизавети II

Одне з найбільших агентств нерухомості пов’язане з королевою Великобританії Єлизаветою II.

Йдеться про компанії The Crown Estate, точне ім’я власника якої встановити не вдалося, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на експертів.

За даними фахівців, Єлизавета II має величезний багатством: відзначається, що сума активів The Crown Estate перевершує 17 мільярдів доларів.

The Crown Estate володіє не тільки різноманітними ділянками в Лондоні, але і нерухомістю по всій країні. Це і замки, і котеджі, і сільськогосподарські землі з лісами, і торгові центри. Компанії належить більше половини всього узбережжя Великобританії, що дарує їй права власності на офшорну комерційну діяльність — наприклад, вітряні електростанції.

При цьому свій прибуток The Crown Estate щорічно передає британському уряду. У компанії підкреслюють, що прагнуть «забезпечити міцне і загальне процвітання нації». Однак 25 відсотків прибутку передається королеві і королівській родині як частина суверенної гранту, який використовується для щорічного фінансування сім’ї, що, за версією видання, доводить прямий зв’язок стану Єлизавети II з The Crown Estate.

Раніше повідомлялося, що британська королівська сім’я приготувалася «затягнути паски» через пандемію. Незважаючи на скорочення доходів, скарбник королеви сер Майкл Стівенс запевнив, що сім’я не стане просити про додаткове фінансування.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...