Пентагон розсекретив дані про американські вертольоти майбутнього

Пентагон вибрав проекти машин серед тих, що пропонувалися в рамках конкурсу FARA.


Повідомляється, що перевагу віддали Bell 360 Invictus і Sikorsky Raider-X. Вони продовжать боротьбу і далі. В майбутньому один з цих вертольотів візьмуть на озброєння.

Варто нагадати, що мета конкурсу FARA — створення вертольота, який замінить військовим США OH-58 Kiowa, який вже вивели з експлуатації, а також частина ударних AH-64 Apache.

Отже Sikorsky Raider-X є наступником Sikorsky S-97 Raider, який вперше піднявся в небо в 2015 році. Новий вертоліт більше попередника майже на 30%. У нього є один співвісний несучий гвинт і один штовхальний гвинт в хвостовій частині. Завдяки цьому машина зможе розвивати швидкість понад 380 кілометрів на годину. Озброєнням для нього стануть гармата в носовій частині і керовані ракети.

Bell 360 Invictus побудований за класичною схемою і нагадує виглядом RAH-66 Comanche. Його крейсерська швидкість складе приблизно 330 кілометрів на годину. Вертоліт можуть оснастити вбудованою гарматою калібру 20 міліметрів, а також керованими ракетами, бомбами і контейнерами різного призначення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...