Новий глава NASA Білл Нельсон розповів про ставлення до НЛО

Новий глава NASA Білл Нельсон вважає, що повідомлення про непізнані літаючі об’єкти (НЛО) вимагають серйозного вивчення.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Politico.

Нельсон розповів, що кілька років тому, будучи членом комітету американського сенату з питань збройних сил, мав доступ до доповідей військових льотчиків, які фіксували такі феномени. Він також проводив з ними особисті бесіди.

«Ці пілоти ловили їх (НЛО. — ред.) радарами. Вони стежили за ними і бачили, що вони пересуваються так швидко, що в це було неможливо повірити. Таким чином, це феномен, який нам необхідно пояснити», — сказав новий глава NASA, пояснюючи своє доручення перевірити повідомлення про непізнані феномени.

Нельсон очолив адміністрацію NASA 30 квітня цього року.

Американське видання The New York Times з посиланням на високопоставлених чиновників 4 червня опублікувало матеріал, у якому йдеться про те, що у Вашингтоні засумнівалися в інопланетне походження НЛО.

Уточнювалося, американська розвідка не знайшла доказів того, що непізнані літаючі об’єкти, які спостерігали американські льотчики в останні роки, а також використані ними технології, носили інопланетний характер. При цьому згадувалися речі, які неможливо пояснити. Зокрема, швидкість і стрімка зміна напрямку деяких об’єктів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...