Netflix відзвітував про рекордне зростання передплатників через карантин

Стрімінговий сервіс опублікував офіційний звіт за перший квартал цього року. З нього випливає, що Netflix встановив рекорд в прирості передплатників і збільшенні прибутку.

У минулому році кількість нових передплатників за той же період склало 9,6 млн, а в 2020-м число нових користувачів досягла 15,8 млн. Ця цифра вдвічі перевищує власний прогноз компанії.

Також стало відомо, що дохід сервісу в першому кварталі досяг суми 5,77 млрд, тоді як в 2019 році виручка дорівнювала 4,52 млрд. Таким чином, прибуток в порівнянні з минулим роком зросла з 344 млн до 709 млн доларів.

Подібне зростання спостерігається через пандемію коронавірусу, яка відправила практично весь світ на тривалий карантин. Проте представники компанії відзначають, що успіх для Netflix зараз може обернутися низкою негативних чинників в майбутньому.

По-перше, після скасування карантину користувачі почнуть масово скасують підписку. По-друге, через зміну курсу валют в ряді країн по відношенню до долара, компанія втрачає прибуток на міжнародному ринку. По-третє, пандемія поставила на паузу виробництво нових проектів Netflix, зйомки яких відновляться набагато пізніше запланованого.

Проте компанія не втрачає оптимізму — близько 200 проектів зможуть бути закінчені віддалено, тому випуск нового контенту продовжиться в 2020-му і 2021-му, після чого є ризик тимчасового скорочення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...