Джулія Робертс має намір розлучитися після самоізоляції

Джулія Робертс має намір розлучитися після самоізоляції

52-річна голлівудська актриса Джулія Робертс змушена проводити ізоляцію зі своїм чоловіком Денні Модером, відносини з яким важко назвати хорошими.

Відзначимо, що чутки про те, що пара готується до розлучення, з’явилися ще в минулому році. Тоді в ЗМІ писали, що Робертс втомилася від контролю з боку чоловіка і постійних ревнощів, пара вічно сварилася. Втім, нещодавно подружжя все ж змогли помиритися заради своїх трьох дітей – 15-річних близнюків Хейзел і Фіннеас і 12-річного Генрі.

Однак карантин вніс свої корективи в життя подружжя. Само собою, ізоляцію вони проводять разом, що призвело до сумних наслідків. Інсайдери говорять про те, що тепер, провівши з чоловіком так багато часу в замкнутому просторі, Джулія остаточно зрозуміла, що її шлюб приречений.

Робертс вже серйозно думає про те, щоб розлучитися відразу після закінчення карантину і виїхати жити в власний будинок в Сан-Франциско. Саме там актриса завжди хотіла жити і тому не так давно придбала нерухомість. Поки що ніяких офіційних заяв про розлучення подружжя немає.

Поділитись