Небезпечні речовини кадмій і нікель знайшли в губній помаді

Фахівці перевірили губні помади відомих брендів, які можна знайти на полицях магазинів. Виявилося, що деякі виробники додають кадмій і нікель.

У великих концентраціях ці метали можуть бути небезпечні. «Експерти виявили нікель в товарах Art-Visage, Chanel, Oriflame і Pupa; кадмій — в Avon, Chanel, Clinique, Divage і Lancome. Як видно, під удар потрапили як дешеві, так і дорогі бренди», — сказано в повідомленні фахівців.

При цьому наявність в губній помаді цих металів ніяк не регулюється, але виробники косметики не повинні їх використовувати. За словами експертів, кадмій і нікель можуть потрапити в продукт з барвників. При тривалому використанні помади і великої концентрації цих речовин може з’явитися алергія.

Для тестів брали губні помади 20 різних брендів. Помади були виготовлені у Франції, Росії, Бельгії, Італії та інших країнах. Незважаючи на присутність металів, фахівці не знайшли перевищення мікроорганізмів, грибів, кишкової або синьогнійної палички.

Порушення були у шести марок з герметичністю упакування. Маркування помади теж викликала питання, так як виробники повинні писати на упаковці індикатор з кольором продукту. У восьми зразків такого маркера не було зовсім, а чотири бренди не відповідали за кольором.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...