Найдорожчий особняк у США піде з молотка за борги забудовника

Мегаособняк, відомий в США під назвою The One, виставлений на продаж після того, як його власник і забудовник Ніл Ніамі оголосив про фінансову неспроможність.

Вартість будинку складає півмільярда доларів, а борги Ніамі, через які маєток передано під зовнішнє управління — $ 165 мільйонів.

The One побудований в Лос-Анджелесі і займає площу майже в 10 тисяч квадратних метрів. У ньому є 9 спалень, площа головною з яких становить 370 квадратних метрів, цілий ряд кухонь, власний нічний клуб, тренажерний зал, боулінг і театр на 50 місць. Крім цього особняк обладнаний підземним гаражем з обертовими платформами, здатний вмістити півсотні автомобілів.

Всі двері в будинку забезпечені електроприводами, а в число водних об’єктів особняка входять не тільки басейни і джакузі в самому будинку, але і рів навколо нього.

Після завершення будівництва в 2017 році The One був виставлений на продаж за $ 500 мільйонів. Для підтримки продажу була проведена ціла рекламна кампанія, що включає відео-тур по дому. Однак покупця на сучасний палац так і не знайшлося.

Будівництво особняка, а також реклама, за яку треба було платити протягом декількох років, привели до того, що сам Ніл Ніамі і пов’язана з ним компанія LLC Crestlloyd заборгували понад $ 165 мільйонів, включаючи несплачені податки суму близько $ 1 мільйона.

Незважаючи на те, що преміальний сегмент ринку нерухомості Лос-Анджелеса поступово приходить до тями після пандемії, ріелтори переконані, що отримати за The One його реальну вартість в даний час неможливо. Втім, для самого Ніамі це навряд чи стане сюрпризом: в минулому році будинок в Західному Голлівуді, за який він хотів виручити $ 100 мільйонів, довелося віддати всього за $ 38 мільйонів одному з кредиторів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...