Microsoft опублікувала цікаві дані по кібератаці на США

Програмне забезпечення SolarWinds, яке використовувалося для масштабної атаки на урядові установи США, стало метою і інших хакерів, повідомила компанія Microsoft.


Як заявили в Microsoft, «при цікавому повороті подій розслідування злому SolarWinds» виявило й іншу шкідливу програму, що робить вплив на SolarWinds Orion. При цьому в Microsoft вважають, що виявлене зараження SolarWinds Orion, ймовірно, «не пов’язане» з першим «зломом і використовується іншим зловмисником».

Нагадаємо, ЗМІ в США бездоказово заявляли про причетність «російських хакерів» до атак на урядові установи США. Росія відкинула звинувачення. У спільній заяві офісу директора нацрозвідки США, ФБР та Агентства з кібербезпеки і інфраструктурної безпеки ані слова про те, хто може стояти за хакерськими атаками.

Обраний президент США Джозеф Байден заявив, що хакери «викрали важливу інформацію» у «технологічного сектора, у приватного бізнесу і у урядових відомств США». Продукція компанії SolarWind, в якій хакери здійснили підміну коду, встановлена ​​на 18 тис. комп’ютерів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...