Лукашенко показав палац, в якому вони жили з сином Миколою

Президент Білорусії Олександр Лукашенко провів неформальну зустріч з колишнім президентом Молдови Ігорем Додоном, повідомляє Telegram-канал «Пул Першого».

Зустріч пройшла за містом — там Лукашенко похвалився своїм дерев’яним будинком, в якому, як він стверджує, жив деякий час з сином Миколою.

Спочатку Додон похвалив Лукашенка за те, як той тримався під час протестів опозиції. При цьому Додон не виключає, що щось подібне все ще може статися в його країні після виборів в парламент.

Потім лідери — колишній і нинішній, пройшлися по ділянці. Лукашенко розповів про ферму, де розводять кроликів, коней, страусів та іншу худобу. Також є частина ділянки — а це кооператив, де вирощують картоплю.

«Це мій улюблений палац», — сказав Лукашенко, коли вони підійшли до одноповерхового дерев’яного будинку з зеленим дахом і камінної трубою.

Коли Лукашенко зайшов у приміщення, то зняв взуття, але Додону дозволив цього не робити. Зсередини все оброблено деревом. Площа всієї ділянки, як розповів Лукашенко, становить 37 га, але йому належить аж ніяк не всі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...