Компанія Impossible Foods запустить виробництво штучної свинини для бідних країн

Компанія Impossible Foods запустить виробництво штучної свинини в США, Сінгапурі та Гонконгу.

Спочатку американців і азіатів нагодують м’ясом в ресторанах, а незабаром після цього воно з’явиться і в магазинах. Про це пише пише CNBC.

Глава компанії Денніс Вудсайд впевнений в тому, що штучна свинина може перевершити справжню не тільки за ціною, але і за смаковими якостями. Про це свідчить сліпий тест, проведений в Гонконзі

Крім того, соєвий аналог корисніше справжнього м’яса. Він не такий калорійний, в ньому міститься на третину менше насичених жирів, відсутній холестерин, а білка при цьому стільки ж, скільки і в звичайній свинині.

Глава Impossible Foods стверджує, що, на відміну від тваринництва, виробництво штучної свинини вимагає набагато менших витрат: на 81-85 відсотків менше води і на 66-82 відсотка менше земельних ресурсів. Крім цього, в процесі виготовлення продукту виділяється на 73-77 відсотків менше парникових газів.

Компанія прагне стати лідером у виробництві рослинного м’яса. Раніше вона випустила в продаж штучну яловичину і нагеттси із соєвого курки. Impossible Foods оголосила про плани вийти на IPO в найближчий рік з капіталізацією в 10 мільярдів доларів. Вона вже отримала 1,5 мільярда доларів від приватних інвесторів, які проявляють великий інтерес до «м’ясу з пробірки».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...