Касир на вокзалі померла через плювок зараженого вірусом COVID-19

У Великобританії касирка вокзалу Вікторія в центрі Лондона померла від коронавірусу після того, як на неї плюнув заражений чоловік, повідомляє The Guardian. Свідком події була сестра загиблої.

Вранці 22 березня 47-річна Беллі Муджінга і її напарниця працювали в залізничній касі. На них не було масок і будь-яких інших засобів захисту, оскільки керівництво не дозволяє їм надягати їх. Раптово на обох жінок накинувся один з відвідувачів вокзалу. Він став спеціально кашляти на них і плюнув, попередивши, що у нього підтверджений коронавірус.

Пізніше у обох співробітниць виявили коронавірус. Беллі поклали в лікарню, оскільки ще до зараження у неї були проблеми з органами дихання. Деякий час вона була підключена до апарату штучної вентиляції легенів, але п’ятого квітня Беллі померла. У неї залишилися чоловік і 11-річна дочка Інгрід.

Колеги Беллі розповіли виданню, що керівництво знало про проблеми Беллі з органами дихання, але наполягало, щоб вона продовжувала працювати в залі. Крім того, її змусили повернутися до роботи після нападу зараженого, незважаючи на те, що Беллі була вражена тим, що сталося.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...