Капітал Ілона Маска зріс на $ 2 мільярди

Капітал підприємця Ілона Маска збільшився на $ 2 млрд, до $ 22,9 млрд, після того, як його компанія Tesla за підсумками третього кварталу 2019 року зафіксувала прибуток. Про це повідомив в суботу журнал Forbes.

Він нагадує, що 23 жовтня Tesla за підсумками третього кварталу відзвітувала про прибуток в розмірі $ 342 млн, що перевищила прогнози експертів. Загальний обсяг виручки компанії за звітний період склав $ 6,3 млрд, лише трохи не дотягнувши до прогнозів фінансових аналітиків, які пророкували компанії прибуток в розмірі $ 6,33 млрд. У минулому кварталі дані за цим показником дорівнювали $ 5,2 млрд.

Котирування акцій компанії на електронній біржі NASDAQ 31 жовтня зросли майже на 24%. Це дозволило Маску піднятися на дві позиції і зайняти 21-е місце в списку 400 найбагатших людей Америки, сформованому Forbes. Журнал нагадує, що Маску належать 22% Tesla, а також частка в компанії SpaceX, що оцінюється в $ 12,5 млрд.

Компанія Tesla була заснована Маском в 2003 році. Спочатку вона називалася Tesla Motors. Її штаб-квартира знаходиться в американському Пало-Альто (Каліфорнія). Спочатку фірма спеціалізувалася на виробництві електромобілів, проте пізніше стала займатися створенням сонячних батарей та інших енергонакопичувальних систем.

Поделитесь в соц сетях!

Загрузка...
Load...