Індія здійснила перший в 2021 році космічний запуск

Індія здійснила перший в 2021 році космічний запуск

Індія успішно запустила в космос ракету-носій PSLV-C51 з 19 супутниками на борту, повідомила Індійська організація космічних досліджень.

“PSLV-C51 успішно стартував з космічного центру Сатиш Дхаван, Шрихарікота”, – повідомила організація в Twitter.

Ракета успішно досягла орбіти і вивела основний супутник Amazonia-1, повідомила організація. Трохи пізніше очікується висновок інших супутників.

Супутник Amazonia-1 – це перший супутник, повністю спроектований і побудований бразильським Національним інститутом космосу, він призначений для оптичного спостереження за Землею і надасть дані про вирубку лісів в районі Амазонки і дані про сільське господарство Бразилії.

Крім нього на борту знаходяться індійські супутники UNITYsat, призначений для радіорелейного зв’язку, і SDSAT, розроблений організацією молодих вчених Space Kidz India.

Мініатюрний космічний апарат розміром 30 на 10 на 10 сантиметрів призначений для вивчення космічного випромінювання і перевірки в космосі можливостей стандарту передачі даних LoRa, використовуваного в “інтернеті речей” і технології М2М, яка дозволяє приладам обмінюватися інформацією один з одним.

Крім корисної наукової навантаження на борту супутника знаходиться SD-карта з текстом Бхагавадгіти, іменами 25 тисяч людей з Індії, а на самому супутнику нанесено зображення прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді. Тим самим вчені хочуть привернути увагу жителів Індії до сфери космічних польотів.

Також ракета доставить в космос 14 комерційних супутників – 12 американських SpaceBEEs, використовуваних для підтримки супутникового зв’язку і обміну даними, один індійський SindhuNetra і один американський SAI-1 NanoConnect-2, що використовуються для перевірки технологій.

Поділитись