Губернатор Нью-Йорка залишиться без житла після відставки або імпічменту

Губернатор штату Куомо Ендрю Куомо, звинувачений у сексуальних домаганнях, в разі своєї добровільної відставки або імпічменту може стати бездомним.

Зараз він проживає в офіційній резиденції губернатора, розташованої в столиці штату Нью-Йорк, місті Олбані. Вона дана йому за законом.

Ніякої власної нерухомості у Куомо немає. Чотирикімнатний будинок в містечку Маунт-Кисько був залишений ним в 2019 році при розлученні колишній дружині, яка рік потому продала його за 1,9 млн. доларів, повідомляє Foxnews.

У молодшого брата поки ще губернатора, провідного телеканалу CNN Кріса Куомо є будинок в престижному Хемптоні. Жива також і мати братів Куомо, Матильда, що володіє квартирою в центрі Нью-Йорка.

Ендрю Куомо також може переїхати в один з особняків своєї сестри Марії, чоловіком якої є відомий модельєр Кеннет Коул. У пари — свої будинки в окрузі Вестчестер і на острові Мартас-Вінь’ярд. Ще дві сестри губернатора — Медлін і Маргарет — володіють квартирами в Великому Нью-Йорку.

Але всім цим об’єктам нерухомості далеко до величі губернаторської резиденції, побудованої в колоніальному стилі. До просторому будинку примикають теплиця, тенісний корт і критий басейн. Будинок був відновлений завдяки зусиллям Матильди Куомо — матері нинішнього губернатора. Її чоловік і батько Ендрю, Маріо Куомо був губернатором штату Нью-Йорк з 1983 по 1994 роки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...